Panel fotowoltaiczny JINKO 575W JKM575N-72HL4-BDV
🚚 BEZPŁATNA DOSTAWA | SZYBKA WYSYŁKA 🚚
427,28  brutto z VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
ikony płatnosci
12 Osób ogląda teraz ten produkt!
Dostawa w 24-48h!
Zamów do 10:00
Gwarancja 2 LATA
Wysoka jakość
Dla instalatorów
Dogodna współpraca
Wsparcie techika
Fachowe doradztwo
Opis
JINKO 575W JKM575N-72HL4-BDV
JKM430N-54HL4R-BDV-wymiary
Specyfikacja techniczna:
  • Moc STC: 575 Wp
  • Kolor ramy: srebrna
  • Technologia ogniw: monokrystaliczna typu N, bifacial
  • Liczba ogniw: 144
  • Wymiary: 2278 x 1134 x 30 mm
  • Waga: 32 kg
  • Długość kabla (+): 1200 mm
  • Długość kabla (-): 1200 mm
  • Gwarancja produktowa: 12 lat
  • Gwarancja na uzysk: 30 lat
Zalety:
  • Technologia bifacjalna umożliwiająca produkcję energii z obu stron panelu
  • Wysoka wydajność w różnych warunkach oświetleniowych
  • Zastosowanie ogniw N-type zwiększających trwałość i odporność na degradację
  • Odporność na ekstremalne warunki pogodowe i obciążenia mechaniczne
  • Anti-PID – ochrona przed utratą mocy
  • Technologia HOT 2.0.– wyższa niezawodność i niższa degradacja LID/LETID
  • Ogniwa wykonane w technologii N-type
Pliki do pobrania
Panele fotowoltaiczne JINKO
Informacje dodatkowe
Producent
JINKO
Moc
powyżej 505 W