Panel fotowoltaiczny TRINA SOLAR 430W TSM-430NEG9RC.27 Bifacial, Clear Black
🚚 BEZPŁATNA DOSTAWA | SZYBKA WYSYŁKA 🚚
316,37  brutto z VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
ikony płatnosci
13 Osób ogląda teraz ten produkt!
Dostawa w 24-48h!
Zamów do 10:00
Gwarancja 2 LATA
Wysoka jakość
Dla instalatorów
Dogodna współpraca
Wsparcie techika
Fachowe doradztwo
Opis
TRINA SOLAR 430W TSM-430-NEG9RC.27
Moduł fotowoltaiczny TSM-430-NEG9RC.27 z serii Vertex S+ o mocy 430 W oferuje wyjątkową wydajność i trwałość, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ogniw n-type iTOPCon. Technologia ta pozwala osiągnąć wysoką sprawność na poziomie 21,8%.
TSM-435NEG9R.28 wymiary
Specyfikacja techniczna:
  • Moc STC: 430 Wp
  • Kolor ramy: czarny
  • Technologia ogniw: monokrystaliczna, full black
  • Liczba ogniw: 144
  • Wymiary: 1762 x 1134 x 30 mm
  • Waga: 21 kg
  • Długość kabla (+): 350 mm
  • Długość kabla (-): 350 mm
  • Gwarancja produktowa: 25 lat
  • Gwarancja na uzysk: 30 lat
Zalety:
  • Technologia bifacjalna umożliwiająca produkcję energii z obu stron panelu
  • Wysoka jakość i długa gwarancja – aż 25 lat.
    Wysoka sprawność na poziomie 21,8%.
    Zastosowanie technologii ogniw n-type i-TOPCon.
    Wyższa bifacjalność, sięgająca aż 85%.
    Estetyczny design dzięki technologii Clear Black.
    Tolerancja mocy 0/+5 W.
Pliki do pobrania
Panele fotowoltaiczne TRINA SOLAR
Informacje dodatkowe
Producent
Trina
Moc
400 – 455 W